HOME > Kariera > Program stażowy

Program
stażowy

W zakładce kariera, zapoznaj się z oferowanymi miejscami stażowymi, po czym wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij nam swoją aplikację.
Czekaj na sygnał od nas. Być może zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną i dodatkowe testy (ze znajomości przepisów – dla kandydatów na stanowisko kierowcy – bądź ze znajomości języka obcego).

Opis programu stażowego

 • Staż docelowo będzie trwał 3 miesiące. Jeśli zdecydujemy się na Twoją kandydaturę, podpiszemy z Tobą umowę o pracę lub zlecenie (jeśli jesteś studentem) – początkowo na 1 miesiąc, a potem na kolejne 2 miesiące.
 • Każdy stażysta otrzyma swojego opiekuna, który pomoże mu we wdrożeniu się w jego obowiązki.
 • W przypadku stażystów pracujących w biurze po zakończeniu stażu istnieje możliwość podpisania umowy o pracę.

Formularz aplikacyjny

  taknie

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Marathon International sp. z o.o. sp. k., ul. Krajowa 3, 62-025 Kostrzyn, NIP: PL-7773092315 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora - Marathon International sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kostrzynie, 62-025 Kostrzyn, ul. Krajowa 3, KRS 0000319928 moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz podanych w toku rekrutacji:

  © MARATHON INTERNATIONAL 2019
  CREATED BY: Brandma
  Test