HOME > Marathon Group > Marathon Cargo Hub

Marathon
Cargo Hub - Centrum Usług Logistycznych

Zostaw swój towar w nowoczesnym i funkcjonalnym centrum logistycznym, skutecznie realizującym całościową obsługę logistyki kontraktowej w modelach 3PL, 4PL i 5PL. Sprawny zespół gwarantuje szybką kompletacje i przeładunek Twojego towaru a magazyn wysokiego składowania na 25000 palet wraz ze strefą ADR pomieści każdy produkt.

Znajdujemy się w świetnej lokalizacji, przy największym w okolicy węźle komunikacyjnym: skrzyżowaniu autostrady A2 i trasy ekspresowej S5 w bezpośredniej bliskości z Poznaniem.

 

Nasze usługi

Marathon Cargo Hub oferuje Tobie kompleksowe usługi magazynowania i dystrybucji towarów. Możemy zmagazynować i kompletować Twoje ładunki które pojadą dalej naszą lub Twoją flotą.

Value Added Services oraz logistyka 5PL

Damy Ci dużo więcej niż tylko magazyn – realizujemy pełną obsługę procesu logistycznego – również w modelu 5PL. Jesteśmy na to przygotowani: zorganizujemy organizację dostaw do magazynów, magazynowanie, konfekcjonowanie, znakowanie, sortowanie, kompletację i komplementacje dostaw (w tym co-packing, co-manufacturing), etykietowanie, wystawianie dokumentów handlowych w imieniu właściciela towaru. Prowadzimy także pełną gospodarkę opakowaniami zwrotnymi i paletami. Dbamy o środowisko – spełniamy restrykcyjne normy środowiskowe.

Jesteśmy w pełni zinformatyzowani, a Tobie zapewniamy pełną integrację z naszym systemem WMS/TMS. Dla szybkiej i bieżącej informacji udostępniamy Ci też nasz moduł web.

Co nas wyróżnia

 • Elastycznie realizujemy projekty logistyczne – dostosowując proces do potrzeb Twojej firmy,
 • Udostępniamy magazyn wysokiego składowania z 25 000 miejscami paletowymi i ponad 1200m2 w strefie ADR, dostępny całą dobę,
 • Dajemy możliwość składowania towarów wysokowartościowych, akcyzowych, drobnej elektroniki, w specjalnej monitorowanej i zabezpieczonej strefie magazynu,
 • Możesz utworzyć u nas oddział swojej firmy – wynajmując również modułowe biura i sale konferencyjne wraz z pełnymi węzłami socjalnymi o łącznej powierzchni 1600 m²,
 • Centrum konferencyjne dla 50 osób,
 • Stworzyliśmy pełne zaplecze dla najemców i partnerów biznesowych:
  – Stację paliw MARATHON PETROL,
  – Autoryzowany serwis i myjnia samochodów ciężarowych – MARATHON TRUCK SERVICE
  – Stacjonujący na stałe – MARATHON FOOD TRUCK

Wynajmij przestrzeń w Marathon Cargo Hub

Kontakt

Nasze pozostałe strony

© MARATHON INTERNATIONAL 2019
CREATED BY: Brandma
Test